דלתות אש בודדות, דלתות אש דו כנפיות דלתות ה – DEFENCE הינן דלתות מוגנות אש בהתאם לדרישות תקן ישראלי 1212 ותקנים בינלאומיים שונים. את הדלתות ניתן להזמין במספר רב של גוונים וגימורים. לבחירה דלתות חלקות או דלתות עם חלון. בדלתות עם מנגנון בהלה חובה להתקין גם ידיות בהלה באולמות המאכלסים מ – 50 איש ומעלה.

מנעול אש שריונית חסם ללא ידית בהלה אופציה לנעילה רוחב מרבי- 1961*100 דלת אש מסדרת DEFENCE דגם שריונית 4011 (שריונית 311) דלתות אלו מותקנות במעברים כגון כניסה לחדרי מדרגות, מסדרונות, חדרי שירות כגון: מחסנים ששטחם אינו עולה על 8 מ"ר, חדרי גנרטורים / מנועים, חדרי מעליות, חדרי חשמל וכו'. דלתות אש המותקנות במעברים לא ננעלות ע"פ חוק. אלו דלתות שאמורות להיות סגורות אך לא נעולות, לכן חובה להתקין בהן מחזיר שמן. ניתן ומותר לנעול את הדלתות אך ורק כאשר מדובר בחדרי שירות שגודלם עד 8 מ"ר. בדלת אש המותקנת בחדרי שירות חלה חובת התקנה של מנגנון גלילי עם ידית הפעלה קבועה (צילינדר כפתור) בפנים החדר, על מנת לאפשר מילוט קל ומהיר. דלתות מדגם 4011 מגיעות עם מנעול אש עם לשונית בלבד, אולם בנעילת מחסן כאמור לעיל מותר להתקין מנעול 124 / 125 עם ארבעה בריחים בחזית בלבד. ניתן לוותר על מחזיר השמן בדלת אש המותקנת בחדרי שירות, זאת בכפוף לדרישות או אישורי שירותי הכבאות ו/או ממונה הבטיחות של המבנה. יש תמיד לדאוג לכך שממונה הבטיחות במבנה יהיה מתואם עם נציג כבאות האש האזורי.

מנעול אש שריונית חסם ללא ידית בהלה רוחב מרבי 115 ס"מ דלת אש מסדרת DEFENCE דגם שריונית 4011 (שריונית 311) דלתות אלו מותקנות במעברים כגון כניסה לחדרי מדרגות, מסדרונות, חדרי שירות כגון: מחסנים ששטחם אינו עולה על 8 מ"ר, חדרי גנרטורים / מנועים, חדרי מעליות, חדרי חשמל וכו'. דלתות אש המותקנות במעברים לא ננעלות ע"פ חוק. אלו דלתות שאמורות להיות סגורות אך לא נעולות, לכן חובה להתקין בהן מחזיר שמן. ניתן ומותר לנעול את הדלתות אך ורק כאשר מדובר בחדרי שירות שגודלם עד 8 מ"ר. בדלת אש המותקנת בחדרי שירות חלה חובת התקנה של מנגנון גלילי עם ידית הפעלה קבועה (צילינדר כפתור) בפנים החדר, על מנת לאפשר מילוט קל ומהיר. דלתות מדגם 4011 מגיעות עם מנעול אש עם לשונית בלבד, אולם בנעילת מחסן כאמור לעיל מותר להתקין מנעול 124 / 125 עם ארבעה בריחים בחזית בלבד. ניתן לוותר על מחזיר השמן בדלת אש המותקנת בחדרי שירות, זאת בכפוף לדרישות או אישורי שירותי הכבאות ו/או ממונה הבטיחות של המבנה. יש תמיד לדאוג לכך שממונה הבטיחות במבנה יהיה מתואם עם נציג כבאות האש האזורי.