דלת הכניסה הסטנדרטית המוכרת כדלת פלדה , מיוצרת משתי ליבות פלדה. הליבה החיצונית הקרויה בשפה המקצועית – "המעטה הצר" והליבה הפנימית הקרויה – "המעטה הרחב". הליבות מיוצרות מפלדה מגולוונת בעובי 1.25 מ"מ. בין הליבות מחוברות צלעות חיזוק הקרויות בשפה המקצועית "אורכנים". בתחתית דלת הכניסה מחובר חלק טלסקופי הקרוי "אינסרט", תפקידו להתאים את המרווח בין הדלת לרצפה באופן אופטימלי. בהיקף הדלת ממוקם גומי המסייע לבידוד תרמי אקוסטי. בין צלעות החיזוק כפי שהוגדרו כ"אורכנים" ישנו מילוי "צמר סלעים" המסייע לבידוד תרמי אקוסטי. צביעה אלקטרו-סטטית בטפ' של 200 מעלות


  • משלוח: 

קרא עוד


התאמה אישית

דלתות כניסה כפי שהוגדר לעיל מעוצבות על פי דרישת הלקוח ועל פי טעמו. קיים אביזר חיצוני אשר עובר תהליך ליטוש ראשוני המאפשר לצבע להיטמע בתוך פלדת הדלת.התהליך הנ"ל מיועד גם למשקוף וגם לחיפוי המשקוף על פי הצורך. ללא התהליך הנ"ל יתגלו קפיצות צבע אשר יגרמו לקילוף של הצבע מפני השטח.

לאחר ליטוש פני השטח של הדלת או כל חלק אחר כפי שצוין , עוברים לתוך תא איבוק שבו מאבקים את הדלת בשיטת ה"אלקטרו סטטי", שיטה שבה נקלט הצבע על הדלת בירי של צבע עם יונים אלקטרוניים. בשיטה האלקטרו סטטית מקבלת דלת הכניסה מילוי של צבע לכל פני השטח באופן רציף וחלק.

לאחר מכן עוברת דלת הכניסה לתנור הקלייה שבו מתבשל הצבע בטמפרטורה של כ-210 מעלות ויוצר את החיבור הסופי של הצבע עם פני השטח המלוטשים אשר הופכים למקשה אחת. יש לציין שכל חלק וחלק בדלת עובר את אותו תהליך ליטוש איבוק וקלייה.טכנולוגיה מסוג זהמאפשרת גימור מדוקדק ופיניש יפה אשר לא גורם לסדקים בחיבורים של החלקים המחוברים בסופו של תהליך בדלת הכניסה המעוצבת. כמו כן ניתן להחליף חלק פגום ללא השארת עקבות מכל סיבה שהיא. 


אביזרים נוספים

דלת הכניסה מסופקת עם אביזרים נוספים:

  • מעצור.
  • עינית טלסקופית (שתורכב על פי דרישות הלקוח)
  • סגר בטחון המאפשר פתיחה חלקית.
  • מערכת נעילה גיאומטרית בעלת 7 בריחי נעילה הננעצים במשקוף.
  • המנעול והצילינדר מתוצרת מולטילוק מהטובות בעולם.
  • המשקוף מיוצר מפלדה בעובי 1.5 מ,מ , וניתן להתאימו לכל דלת מעוצבת. היופי והעוצמה בכל דלתות הכניסה מושפעים מחזית המשקוף

מוצרים קשורים