כמה עולה דלת קו אפס?

מה היתרונות ברכישת דלת קו אפס?

להחליף לדלת קו אפס עם צירים נסתרים ומשקוף אלומניום טובה ואיכותית יש מספר יתרונות עבור המשתמש. דלת כזאת היא דלת שעשויה מחומרים איכותיים יותר שמאפשרת ללקוח להשתמש בה להרבה יותר שנים בקלות. בנוסף דלת קו אפס איכותית מאפשרת ללקוח כמויות שימוש הרבה יותר מדלת רגילה, ולא מעט בעלי נכסים בוחרים באפשרות הזו. 

אנחנו כאן כדי לספר לכם כמה תעלה לכם דלת קו אפס לבית.

אז כמה עולה דלת קו אפס?

בדלת קו אפס העלות מורכבת משני דברים. 

הדבר הראשון הוא גודל הדלת עצמה, שכיון שמדובר בפתח קטן יותר אתם משלמים עליו סכום נמוך יותר ואם מדובר בפתח שהוא גדול מהסטנדרט המקובל אתם תשלמו על הדלת הנסתרת יותר כסף. 

מעבר לזה, בעלי נכסים רבים מעוניינים שהדלת תיהיה גדולה יותר ועל בחירה של מידה מיוחדת תצטרכו לשלם יותר כסף.

הדבר השני הוא העיצוב של הדלת, ככל שהדלת מכילה יותר אלמנטים, עיצובים וחריטות כך ערך הדלת כניסה יעלה בהתאם.

העלות כספית של דלת קו אפס

התשובה לשאלה כמה עולה דלת קו אפס משתנה בין הספקים השונים. בדרך כלל המחיר הבסיסי של הדלת יהיה החל מ 3,000 ₪, אולם יחד עם התוספת עבור גודל מיוחד, הובלה, התקנה, עיצובים שונים ועוד המחיר יכול להגיע גם לסכום של 6,000 ₪ ויותר. אלו הם המחירים המשוערים של דלת קו אפס. המחירים הללו אינם קבועים וכל ספק יכול להציע לכם מחיר אחר. 

בכל מקרה, חשוב לבחור ספק גם על פי איכות השירות ולא להסתכל רק על המחיר.לסיכום עלות דלת קו אפס

דלת קו אפס היא השקעה טובה מאוד, היא משדרגת את הנכס שלך בין אם מדובר בבית פרטי, דירה לפני מכירה או עסק, דלתות קו אפס איכותיות הן המפתח לאיכות החיים בבית, לשקט בחדרים, ליופי ולאסתטיקה. 

עבור הנכס שלכם מומלץ לבחור בדלת קו אפס איכותית. 

דלת קו אפס מספק איכותי היא אמנם דלת שתעלה לכם יותר כסף מאשר מספק רגיל, אולם בעלי נכסים רבים מבינים את היתרונות הרבים ברכישת דלתות קו אפס איכותיות לבית מספק טוב ולא מוכנים לוותר על איכות ושירות, אנשים רבים מבררים כמה עולה דלת קו אפס ורוכשים דלת כזאת לנכס שלהם.


היכן ניתן להזמין דלתות קו אפס איכותיות לבית?

בקישור זה ניתן לצפות במבחר דלתות קו אפס איכותיות שישדרגו את הנכס שלך ומתאימות במיוחד בשבילך לחץ כאן לצפייה במגוון הדגמים של דלתות קו אפס שלנו

צריכים ייעוץ נוסף? מוזמנים לפנות אלינו באמצעי ההתקשרות הבאים:

להגיע לסניפים

באמצעות שיחת טלפון למספר: 04-9088777

באצמעות הוואצאפ: https://wa.me/message/5HUWZHZG2M7AL1

לצפיה בכרטיס הביקור שלנו!